Esat sveicināti Grāmatvedības ārpakalpojumu kompānijas “DENOMIN” Grāmatvedības un finanšu vadības uzņēmumā!

Mūsdienās arvien populārāka kļūst ārpakalpojumu izmantošana dažādās uzņēmējdarbības jomās. Uzņēmumi cenšas dažādus darbus nodot ārpakalpojumu sniedzējiem, jo bieži vien tas ir izdevīgi abām pusēm. Pakalpojumu sniedzējiem tas dod iespēju specializēties klientu darbības jomā, bet pasūtītājiem nav nepieciešams ieguldīt papildu resursus ar tiešo darbību nesaistītās nozarēs.

Mēs esam vieni no pirmajiem Latvijas Grāmatvedības ārpakalpojumu sniedzēju asociācijas biedriem. Dalība šajā asociācijā ir noteiktas kvalitātes apliecinājums mūsu sniegtajiem grāmatvedības pakalpojumiem un nodokļu konsultācijām, kuras sniedzam. Mēs, „Denomin”, grāmatvedību un finanšu vadības stilu esam izveidojuši daudz atšķirīgāku, kas balstīta uz nākotnes grāmatvedības un finanšu vadības vīziju, kur grāmatvedis, kā ārpakalpojums sevī ietver finanšu padomnieku Jūsu uzņēmumā. Mēs pielāgojam mūsu pieeju veicamajam darbam tā, lai grāmatvedība un mūs sniegtās konsultācijas dotu ieguvumu Jums un Jūsu biznesam. „Denomin” mērķis ir veidot sadarbību tā, lai Jūsu bizness attīstās vēl straujāk un panākumi būtu vēl apjomīgāki. „Denomin” grāmatvedība sniedz daudz vairāk par laikā nodotām nodokļu atskaitēm, mēs ejam tālāk, paveicam vairāk, iesakām darīt, kā ir izdevīgāk Jums, neapjūkot nodokļu likumdošanas labirintos un nepārtraukti pilnveidojam grāmatvedības pakalpojumu sniegšanas iespējas. Mēs strādājam tieši Jums!

Mēs atrodam inovatīvus veidus, kā Jums likuma ietvaros samazināt maksājamo nodokļu daudzumu.  Mēs katru iespējamo soli grāmatvedībā speram tā, lai, taupot Jūsu naudu, padarītu Jūs veiksmīgākus. Mēs radam tiešu un nozīmīgu pienesumu Jūsu biznesam.

Tie ir tikai daži iemesli, kādēļ mūsu klienti izvēlas tieši mūs. Un tāpēc gadu no gada uzņēmumu vadītāji un īpašnieki uztic mums grāmatvedības kārtošanu, nodokļu plānošanu un izmanto tieši mūsu sniegtās konsultācijas un padomus un veiksmīgi attīsta tās darbībā un sasniedz rezultātus.

© Visas tiesības aizsargātas
SIA "DENOMIN"
Izstrādātājs - SIA "DOVUS"